בינוי ערים

תחום בינוי ערים מתאפיין במורכבות סטטוטורית-משפטית, לצד תהליכים ארוכי טווח המחייבים ידע נרחב אודות שלבי ההתקדמות של התהליך. כבסיס לקידום של פרויקטים עתידיים, הקימה החברה מחלקה המתמחה בתחום בינוי ערים, המנוהלת ע"י אנשי מקצוע מובילים בתחום. צוות הניהול של החברה מלווה את היזמים משלב גיבוש הקונספט, מסייע בקביעת המתווה הסטטוטורי ומוביל במשך שנים לאחר מכן את הטיפול המקצועי בתוכנית עד להשלמתה.

בשן בינוי ערים

בשן יזמות וניהול פרויקטים בע"מ היינה חברה המתמחה בניהול ופיקוח פרויקטים בתחום הבנייה, ההנדסה האזרחית ויזמות במגוון רחב של תחומים. אנו מאמינים שהשילוב שיצרנו ב- בשן מספק ללקוחות את הטוב שבשני עולמות, כאשר מצד אחד אנו מספקים את הניסיון, המקצועיות והעקביות של חברה מקצועית, יציבה ומתפתחת ומצד שני את הגמישות וההתאמה האישית של משרד "בוטיק".

בשן בינוי ערים

אנו מביאים אתנו ידע וניסיון ממגוון רחב של פרויקטים: מגדלים, בנייה רוויה, בניית צמודי קרקע, מבני תעשיה ומסחר, מבני ציבור (חינוך ורשות), עבודות פיתוח ותשתיות, עבודות בתחום המערכות האלקטרו – מכניות, שיפוץ והשבחה של נכסים וכדומה.

השילוב של הידע והניסיון שלנו בתחומים אלו מספק ללקוחותינו את הכלים הדרושים להשלמת הפרויקטים בתקציב, בזמן ובאיכות הרצויים, תוך הקפדה על איכות גבוהה ביותר ושמירה על האינטרסים של הלקוחות.