ניהול התכנון

חשיבות רבה נודעת לשלב טרום הביצוע (Pre-Construction) בפרויקטים ולמידת ההשפעה של שלב זה על שלושת קודקודי משולש ההצלחה בפרויקט: לוח זמנים – תקציב – איכות. על רקע תובנה זו, נבנתה ב- "בשן" מעטפת כוללת, הנותנת מענה ייחודי לכל שלבי טרום הביצוע וניהול התכנון, אשר נמצא בלב פעילות החברה.

מבנה ארגוני דינאמי

המבנה הארגוני של הקבוצה נותן מענה רחב לשלב תאום התכנון באמצעות מנהלי תכנון מנוסים המצוותים לכל פרויקט. מנהלי התכנון מביאים עימם ניסיון של שנים כמתכננים ולצד ניהול התכנון עושים בקרת איכות על תוצרי תהליך התכנון.

בקרת איכות

"בשן" משלבת מודולים לבקרת איכות ומעקב החלטות, המאפשרת עבודה עפ"י מתודולוגיית הניהול של החברה ומייצרת רשת ביטחון המבטיחה כי בתכנון הפרויקט לא יישמטו מרכיבים קריטיים וכי ייושמו לקחים מפרויקטים דומים אותם ביצעה החברה.

מתודולוגיות מתקדמות

מתודולוגיית הניהול של החברה כוללת נקודות עצירה ובקרה על התכנון, שילוב מנהלים מנוסים בתהליכי Design Review ובקרה איכותית על תכנון הפרויקט.

מדידת ערך

ניהול הפרויקטים כולל תהליך מובנה של Value Engineering, בחינת העלויות הצפויות של הפרויקט בשלב התכנון והשוואתן לבסיס הנתונים הייחודי של החברה לצורך איתור מרכיבי תכנון יתר (Over Design).

בשן ניהול התכנון

בשן יזמות וניהול פרויקטים בע"מ היינה חברה המתמחה בניהול ופיקוח פרויקטים בתחום הבנייה , ההנדסה האזרחית ויזמות במגוון רחב של תחומים. אנו מאמינים שהשילוב שיצרנו ב- בשן מספק ללקוחות את הטוב שבשני עולמות, כאשר מצד אחד אנו מספקים את הניסיון, המקצועיות והעקביות של חברה מקצועית, יציבה ומתפתחת ומצד שני את הגמישות וההתאמה האישית של משרד "בוטיק".