ניהול פרויקט – איכות, עלות ועמידה בלוחות זמנים

חברתנו מתמחה בייעוץ, ייזום, ניהול ופיקוח פרויקטים הנדסיים למגזר הפרטי, העסקי והציבורי. אנו מספקים ללקוחותינו את מכלול השירותים הנדרשים לניהול פרויקטים בבנייה ותשתיות החל משלבי התכנון המוקדמים ועד למסירה ושנת הבדק, תוך כדי הקפדה על משולש הזהב של ניהול הפרויקט – איכות, עלות ולוחות הזמנים.

ערך גבוה

המטרה שלנו היא לספק שירותי הנדסה מותאמים אישית שיוצרים ערך עבור לקוחותינו, אנחנו מאמינים בהקשבה בכדי להבין את הבעיות ולספק פתרונות שיביאו להצלחה.

ניסיון רב

ניסיון עשיר בשירותי פיקוח וניהול הנדסי למגוון רחב של עסקים וחברות, קבוצות רכישה ופרטיים, בשילוב ניהול ביצוע, פיתוח עסקי, תוכניות עסקיות, בדיקת כדאיות.

מעל המצופה

אנו מיישמים את החידושים האחרונים בתחום ההנדסה, הבינוי, הכספים, התפעול בהתאם למתודולוגיות שונות ומגוונות – וזאת על מנת שתוצאות יעלו על ציפיות.

"בשן ייזום וניהול פרויקטים" בע"מ הינה חברה המתמחה בניהול ופיקוח פרויקטים בתחום הבנייה, ההנדסה האזרחית ויזמות במגוון רחב של תחומים. אנו מאמינים שהשילוב שיצרנו ב- בשן מספק ללקוחות את הטוב שבשני עולמות, כאשר מצד אחד אנו מספקים את הניסיון, המקצועיות והעקביות של חברה מקצועית, יציבה ומתפתחת ומצד שני את הגמישות וההתאמה האישית של משרד "בוטיק".

אנו מעסיקים מהנדסים אשר מביאים איתם ניסיון עשיר מעבודתם בחברות המובילות בארץ ובחו"ל בתחום ההנדסה, הפיקוח וניהול פרויקטים. החברה שמה לה למטרה להוביל את הענף בו היא פועלת, תוך עמידה בסטנדרטים מקצועיים גבוהים, איכות, שירות מעולה ואמינות ללא פשרות.